Mazury Tour 2013 - 1000 km drogami i duktami Warmii i Mazur
  Mazury Tour 2013 zakończyło się 2013-04-281020 km
SALOMONRegionalna Dyrekcja Lasów PaństwowychRegionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w OlsztynieRegionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w BiałymstokuLasy Państwowe
DOTFILMS.PLSALOMONSklep biegaczaGARMINCOMPRESSPORTGJG GroupVITARGOFORMEDPLUS
Strona główna Wieści z trasy Mazury Tour 2013 Trasa biegu Sylwetka biegnącego Galeria
Mazury Tour 2013 NIKE ZOOM FLY – Nie dla każdego…
2017-06-23 / komentarzy: 0
Ten but to dzieło biegowego szatana, albo kogoś kto ma z nim dobre układy. Trudno się w nim zatrzymać, jak również wolno biegać. Najnowsze dzieło projektantów z Portland to prawdziwy demon prędkości, tylko minimalnie słabszy od buta w którym Eliud Kipchoge omal nie złamał granicy 2 godzin w maratonie (zabrakło 26 sekund).

Mazury Tour 2013 Bliżej słońca, bliżej gwiazd…
2017-04-18 / komentarzy: 0
Słynny stadion piłkarski Camp Nou i chyba nie mniej znany kościół Sagrada Familia, wieża Torre Agbar i Łuk Triumfalny, a poza tym jeszcze Casa Mila i La Pedrera – architektoniczne cuda Antonio Gaudiego, port i wioska olimpijska oraz dwa wspaniałe place – Placa d’Espanya oraz Placa Catalunya. Te i jeszcze parę innych, turystycznych atrakcji tego przepięknego miasta miałem zobaczyć na trasie mojego pierwszego w tym roku maratonu.

Mazury Tour 2013 Nowy jeździec z Osaki..
2017-04-07 / komentarzy: 0
Nie wiem, czy w japońskiej Osace pracuje tak znakomity mistrz i kreator obuwia sportowego jak pan Toshiaki Omori z miasta Kobe, współtworzący od prawie dwudziestu lat najbardziej udane modele butów biegowych Adidasa, ale w tym roku japońska firma Mizuno (pochodząca właśnie z Osaki) wypuściła na rynek but do biegania, który będzie bardzo poważnym konkurentem dla „adidasowych” boostów oraz „nike-owych” pegasusów 33.

Mazury Tour 2013 Mizuno Osaka – hai !
2016-04-25 / komentarzy: 0
Po wyborze butów startowych na obecny sezon biegowy przyszła pora zdecydować w jakich butach będę biegał na co dzień. Czyli jakie buty staną się moim podstawowym obuwiem treningowym w którym wybiegam w trakcie najbliższych miesięcy setki i tysiące, głównie asfaltowych kilometrów ! Biegałem już w tym roku w kilku parach butów różnych producentów, ale jakoś żadne mnie nie przekonały.

Mazury Tour 2013 NEW Balance 1500 v2 - Bezszelestny łowca… życiówek
2016-03-29 / komentarzy: 0
Kiedy dwa lata temu zakładałem do startu w maratonie buty Adios Boost wydawało mi się, że w temacie tzw. „startówek” wszystko zostało już powiedziane. W końcu to właśnie w tych butach padły wszystkie rekordy świata w maratonie i trudno było mi sobie nawet wyobrazić lepsze buty startowe.

Mazury Tour 2013 Lepszego nie ma ! Na razie...
2014-10-22 / komentarzy: 0
Już naprawdę wiele osób widziało, że GO używam i nie raz mnie podpytywało, co o NIM sądzę ? Postanowiłem jednak najpierw dokładnie GO sprawdzić i dobrze poznać, zanim pokuszę się o jakąkolwiek JEGO recenzję. Teraz, po trzech miesiącach JEGO użytkowania mogę już to z całą odpowiedzialnością uczynić. Rzecz będzie o najnowszym pulsometrze firmy POLAR, czyli wzbudzającym emocje i westchnienia biegaczy oraz triatlonistów niezwykle udanym modelu V800.

Mazury Tour 2013 Koszulka - marzenie...
2014-09-22 / komentarzy: 0
Biegałem już w różnych koszulkach kompresyjnych oraz takich, które prawdziwą kompresję jedynie udawały. Zawsze jednak było coś nie tak...

Mazury Tour 2013 Zemsta Teściowej…
2014-07-09 / komentarzy: 0
Naprawdę niewiele można znaleźć w kraju biegów na dystansie prawie 33 km, a tym bardziej takich, które mogą się poszczycić 16-letnią tradycją. Do tych nielicznych należy coroczny, ogólnopolski bieg dookoła Jeziora Narie na Mazurach, którego start i meta znajduje się na plaży w miejscowości Kretowiny, nieopodal Morąga.

Mazury Tour 2013 Uniwersyteckie bieganie…
2014-06-25 / komentarzy: 0
To miał być mój drugi start w Olsztynie w tym roku i to w odstępie zaledwie dwóch tygodni. Nie liczyłem na wiele, bo moje ostatnie starty biegowe nie były zbyt udane, a po maratonie w Pradze wciąż trudno mi się pozbierać...

Mazury Tour 2013 Volkswagen Praga Maraton
2014-06-13 / komentarzy: 0
Wybierałem się na ten maraton od wielu lat. Niestety ciągle, coś stawało na przeszkodzie. W końcu się udało i w tym roku pojechałem. Praga – wiadomo… piękne, stare miasto ! Ale maraton tamże ? Wydawało mi się wcześniej, że to naprawdę karkołomne zadanie, bo tam wokół są przecież same pagórki ! Wiedziałem o tym dobrze, bo mieszkałem kiedyś w Pradze przez cały miesiąc.pierwsza strona poprzednia strona strona 2 z 7 następna strona ostatnia strona

stat4u Projekt i wykonanie - SiPRO